Ring 18 k vitguld briljanter

257165

RING, 18 k vitguld, 2 briljanter ca 1,00 ct/st, tydliga inneslutningar, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 11,5 g
PROVENIENS: Skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo

Skena med lagningar, skador

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k vitguld briljanter

Budhistorik (40 bud)
1372503
12 000
1372501
11 500
1372499
11 000
1372498
10 500
1372497
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.