Damarmbandsur i platina med diamanter

257164

DAMARMBANDSUR, platina, dekor med åttkantslipade diamanter, armbandet i 18 k vitguld, stämplat C.G. Hallberg, Stockholm 1935, längd 16 cm, total vikt ca 17,5 g
PROVENIENS: Skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo

Bakboett med bucklor, enstaka stenar med bucklor, krona ej platina

Guld/Smycken, Klockor/Ur

Kundcenter

Budhistorik (21 bud)
1377986
5 600
1377945
5 400
1377934
5 200
1377929
5 000
1377918
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.