Chiffonjé i björk 1800-tal

257162

CHIFFONJÉ, 1800-tal, björk, skrivlucka med bakomliggande lådor, 4 lådor i front, höjd 126, 113,5x53,5 cm

Senare beslag i mässing, slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Chiffonjé i björk 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1369925
1378111
1369925
1 900
1378110
1 800
1369925

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.