Walter Foster oljemålning

257160

FOSTER, Walter HW (1861-1888): "River Lea", monogramsignerad, olja på duk, 43x70 cm

Duk med lagning, retuscher

Konst, Måleri

Rum 5

Walter Foster oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1379690
1 400
1379030
1 300
1379681
1 300
1379030
1378898

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.