Thomas Lawson oljemålning

257159

LAWSON Thomas (Skottland/USA, född 1951): "Betrayal", signerad och daterad Lawson 83 a tergo, olja på duk, 168x167 cm

PROVENIENS: Metro Pictures, New York

Konst, Måleri

Rum 5

Thomas Lawson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1378605
3 200
1372011
1371528
1370769
1369985

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.