Lea Ahmed Jussilainen fotopolymergravyr

257156

JUSSILAINEN Lea Ahmed (född 1955): "Växjögatan 34", signerad och numrerad 118/320, fotopolymergravyr, 36x48 cm

Fack 8

Budhistorik (2 bud)

1370757
1370499

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.