1700-tals stol rokoko

257153

KARMSTOL, rokoko, 1700-talets mitt, Stockholmsarbete, svängda kopplade ben, delvis genombruten, svängd ryggbricka, sitthöjd ca 43 cm

Lagning

Rum 5

1700-tals stol rokoko

Budhistorik (18 bud)
1377661
5 400
1377672
5 400
1377661
5 200
1377669
5 200
1377661
5 000

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.