KA Pehrson litografi

257143

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A. Persson -94, provtryck, färglitografi, bildmått 41x57,5 cm

Fack 3

KA Pehrson litografi
Budhistorik (4 bud)

1379109
450
1376175
1377915
1376175

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.