Jordi Arkö linoleumsnitt

257141

ARKÖ, Jordi (född 1951): "Zebraränder", signerad och daterad Jordi Arkö 2002, linoleumsnitt, 43x49 cm

Fack 16

Jordi Arkö linoleumsnitt

Budhistorik (14 bud)
1378725
1 300
1378790
1378725
1377799
1378724

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.