Marino Marini

257137

MARINI, Marino (1901-1980): "Le cavalier ", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, Les Éditions braun et cie, Paris, litografiskt tryck, bildmått 55x45 cm

Smärre ytskada

Fack 7

Marino Marini

Budhistorik (15 bud)
1380639
1 300
1380595
1380638
1380595
900
1380596
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.