Arthur Bianchini oljemålning

257127

BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Motiv från Sandhamn, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 51x79 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Arthur Bianchini oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1379210
21 000
1377610
20 000
1379209
20 000
1377610
19 500
1379208
19 000

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.