Figurin Räv

257126

FIGURIN, porslin, Rörstrand, omkring 1900-talets mitt, i form av smygande räv, längd ca 24 cm

Smärre nagg vid vänster öra

Keramik/Porslin

Monter 19

Figurin Räv

Budhistorik (11 bud)
1368079
1377311
750
1368079
700
1377309
650
1368079
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.