Oljemålning 1800-tal

257124

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Par i ruinlandskap, olja på duk, 47x37 cm

Dubblerad

Konst, Måleri

Rum 6

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (50 bud)
1378497
15 500
1378496
15 000
1378495
14 500
1378494
14 000
1378493
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 496 EUR, 1 699 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.