Oljemålng 1700-tal

257122

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Amorin, olja på duk, 45x38 cm

Bristningar, lagning, krackelyr, tryckskador

Konst, Måleri

Rum 6

Oljemålng 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
1378395
1378016
1377452
1377451
1 800
1373288
1 700

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.