Einar Forseth skiss

257119

FORSETH, Einar (1892-1982): Glasfönsterstudie till Halmstads Nikolai kyrka, skiss, signerad och daterad 56, blandteknik, 64x48 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Einar Forseth skiss

Budhistorik (7 bud)
1378271
600
1378039
550
1378270
500
1378039
450
1378101

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.