Einar Forseth skiss

257117

FORSETH, Einar (1892-1982): Glasfönsterstudie till Halmstads Nikolai kyrka, skiss, signerad och daterad 56, blandteknik, 61x46 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Einar Forseth skiss

Budhistorik (14 bud)
1378542
900
1378349
850
1378541
850
1378349
1378347
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.