Einar Forseth blandteknik

257116

FORSETH, Einar (1892-1982): "Kyrkfönster S:t Göran ", skiss, signerad och daterad 68, blandteknik, 45x24 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Einar Forseth blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1378072
450
1377905
1377068
1369390

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.