Oljemålning 1800-tal

257114

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Motiv med rokokosällskap, olja på duk, 40x30 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Måleri

Rum 6

Oljemålning 1800-tal
Budhistorik (29 bud)
1378379
5 800
1378293
5 600
1378375
5 600
1378293
5 200
1378205
5 000

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.