Ragnar Falk oljemålning

257110

FALK, Ragnar (1903-1977); Landskap med väg, signerad R. Falk, olja på duk, 36x46 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Ragnar Falk oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1376610
2014-07-23 16:56:25

2014-07-25 kl 17:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.