Ragnar Falk oljemålning

257109

FALK, Ragnar (1903-1977): Hamnbild, signerad R. Falk, olja på duk, 37x47 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Måleri

Fack 13

Ragnar Falk oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1378571
450
1377827
1376612
1370899

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.