Gustav Rudberg litografier

257107

RUDBERG, Gustav (1915-2001): (2 st) Båt i vik samt Hamnbild, signerade Gustav Rudberg, HC, 86/250, färglitografier, 49x48 resp 51x64 cm

Fack 9

Gustav Rudberg litografier

Budhistorik (1 bud)

1378734
2014-07-26 08:44:53

2014-07-26 kl 10:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.