Strösked i silver 1700-tal

257100

STRÖSKED, silver, stämplad I.F. Visby 1771, svisselerad dekor, längd 21 cm

Spricka, gravyr

Silver

Monter 20

Strösked i silver 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
1377685
3 600
1377545
3 400
1377545
1377523
1377523
1 700

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.