Klaffbord empire

257097

KLAFFBORD med låda, empire, mahognyfaner, hjultrissor, höjd 75, 88x65

Nyckel saknas, ytskador

Rum 4

Klaffbord empire

Budhistorik (4 bud)

1375900
450
1373206
1373205
1367473

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.