Bicorne

257096

BICORNE, för sjöofficer, 1800-tal, i trälåda, ägarmonogram EA, originalask i trä medföljer

Slitage, läderrem i ask saknas

Vapen/Medaljer, Nautica/Technica

Monter 20

Bicorne

Budhistorik (18 bud)
1375208
1 800
1374870
1 700
1373882
1 600
1374660
1 600
1373882

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.