Bengt Landin färglitgrafier

257093

LANDIN, Bengt (född 1933): (2 st) Komposition med tuppar, signerade och numrerade Bengt Landin 35/150 samt 117/150, färglitografier, ca 69x53 cm vardera

Gulnader

Fack 12

Bengt Landin färglitgrafier

Budhistorik (23 bud)
1379163
4 400
1379161
4 200
1379161
3 800
1379158
3 600
1379156
3 400

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.