Sybord på lyrfot

257092

SYBORD, 1800-talets mitt, ovalt, på lyrfot, mahogny, med intarsia, höjd 80, 60x42, nyckel finns

Skivan med spricka, fanérskador, skador

Rum 7

Sybord på lyrfot

Budhistorik (17 bud)
1376315
1376296
1373195
1373194
950
1373193
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.