Prydnadsfat i mässing

257088

PRYDNADSFAT, 1900-talets första hälft, mässing, dekor med Adam och Eva i Paradiset, diameter 58 cm

Skador

Diverse

Rum 14

Prydnadsfat i mässing

Budhistorik (6 bud)
1376499
500
1376493
450
1376498
450
1376493
1376437

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.