Kandelabrar i empiretil

257082

KANDELABRAR, 1 par, empirestil, förgylld metall, för två ljus vardera, höjd 45 cm

Smärre skador, färgbortfall

Belysning, Ljusstakar

Kundcenter

Kandelabrar i empiretil

Budhistorik (6 bud)
1376500
2 800
1373200
2 600
1367928
2 400
1369965
1367928

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.