Skrin 1800-tal

257081

SKRIN, allmoge, bemålat trä i rött och turkosblått, höjd 21, 44x45 cm

Går ej att öppna, slitage, färgbortfall

Allmoge

Rum 5

Skrin 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1376889
850
1376654
750
1376653
450
1368036

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.