Bägare i silver religiösa motiv

257072

BÄGARE, silver, rik reliefdekor med religiösa scener, invändigt förgylld, Frankrike 1800-talets mitt, höjd 31 cm, vikt ca 500 g

Silver

Monter 17

Budhistorik (31 bud)
1376793
7 800
1376791
7 600
1376792
7 600
1376791
7 400
1376790
7 200

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.