Damfickur guld

257070

FICKUR, 18 k guld, omkring 1900, emaljtavla, breguetspiral, boett nr: 227284, innerboett i 18 k guld, diameter 37 mm, vikt ca 40 g

Bucklor, slitage, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Kundcenter

Damfickur guld

Budhistorik (10 bud)
1374801
2 400
1371497
1374799
1371497
1 900
1374798
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.