Skrivbord med rullklaff gustaviansk stil

257062

SKRIVBORD med rullklaff, 1900-tal, gustaviansk stil, mahogny, inbyggd belysning, skinnklädd skiva, fothylsor i mässing, höjd ca 117, 186x80 cm

Slitage, nyckel saknas till låda

Ändringar/tillägg
Nyckel till klaffen finns att avhämta vid Utlämnimngen

Rum 14

Budhistorik (16 bud)
1376140
3 200
1375330
1375330
2 600
1375290
2 400
1375290

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.