Elli Hemberg blandteknik

257060

HEMBERG, Elli (1896-1994): Komposition, signerad och daterad EH -67, blandteknik, bladstorlek 24,5x16 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Elli Hemberg blandteknik

Budhistorik (18 bud)
1376799
1 900
1376800
1 800
1376799
1 700
1376781
1 600
1376796

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.