Charlotte Öberg skulptur

257059

ÖBERG, Charlotte (född 1955): Moirer - sköld, väggobjekt, signerad och daterad Charlotte Öberg 1989, bemålat papper på svärtat profilböjt trä, 185x57 cm

Skador

Konst, Skulptur

Rum 6

Charlotte Öberg skulptur

Budhistorik (4 bud)

1376264
500
1374950
1373428
1368776

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.