Byrå 1900-tal

257054

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, profilerad och konturerad skiva av sten, fanér i bl a rot, intarsia, dragbeslag i form av lagerkransar, höjd 78, 84x47 cm, nyckel finns

Slitage, smärre skador

Ändringar/tillägg
Nyckel avhämtas vid Utlämningen

Rum 6

Byrå 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
1376516
1 400
1376311
1 300
1375545
1376310
1375545
900

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.