Oljemålning 1800-tal

257053

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv med familj, olja på duk, 108,5x145 cm

Lagningar, smärre skador

Konst, Måleri

Rum 5

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1376363
1 400
1375556
1 300
1370021
1375555
1370021

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.