Bengt Berglund tavla i emalj

257049

BERGLUND, Bengt (född 1936): Komposition i grönt, signerad och daterad B.Berglund -62, Gustavsberg, emalj, 41x85 cm

Ytskador

Diverse, Konst, Grafik

Fack 14

Bengt Berglund tavla i emalj

Budhistorik (6 bud)
1377524
1373008
1 400
1373008
1371694
1371694

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.