KA Pehson litografi

257047

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K.A. Persson -87, 317/385, färglitografi, 50x60 cm

Fack 6

KA Pehson litografi
Budhistorik (12 bud)
1372161
850
1372138
1372016
750
1371035
700
1372015
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.