Bengt Landin litografi

257046

LANDIN, Bengt (född 1933): Fisk och and, signerad Bengt Landin, 35/190, färglitografi, 52x76 cm

Gulnader

Fack 15

Bengt Landin litografi
Budhistorik (17 bud)
1370983
1 300
1377833
1370983
1377831
1370983
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.