Ulf Gripenholm litografi

257041

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Sittande modell, signerad och daterad Ulf Gripenholm, 110/225, färglitografi, 79x59 cm

Fack 15

Ulf Gripenholm litografi
Budhistorik (7 bud)
1378331
600
1378334
550
1378331
500
1378328
450
1375976

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.