Stolar senbarock

257039

STOLAR, senbarock, 1700-talets första hälft, troligen stockholmstrakten

Lagningar, slitage

Rum 2

Stolar senbarock

Budhistorik (20 bud)
1376508
3 600
1376485
3 400
1376476
3 200
1376484
1376476
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.