Olga Nyblom

257030

NYBLOM, Olga (1872-1955): "Filosofiska gången", signerad och daterad Olga Nyblom 1918, blandteknik på papper, 64x80 cm

Glasskada, pappersskador

Konst, Måleri

Rum 5

Olga Nyblom

Budhistorik (8 bud)
1377425
1 300
1377099
1376343
1373639
1371510
600

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.