Parti teckningar och grafik

257027

TECKNINGAR, GRAFIK mm, delvis signerade, varierande mått; oramade

Skador

Konst, Måleri

Visas på begäran

Parti teckningar och grafik

Budhistorik (3 bud)

1377996
1369820
1368885

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.