Madeleine Pyk litografi

257020

PYK, Madeleine (född 1934): Tre cyklister, signerad M Pyk, 284/360, färglitografi, ca 35x28 cm

Fack 16

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (8 bud)
1379468
650
1379782
600
1379468
550
1379364
500
1379292
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.