Madeleine Pyk litografi

257019

PYK, Madeleine (född 1934): Tre cyklister, signerad M Pyk, EA 7/7, färglitografi, ca 35x28 cm

Fack 10

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (7 bud)
1378190
600
1378118
550
1378189
500
1378118
450
1377691

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.