Håkan Welin litografier

257008

WELIN, Håkan (född1960): (2 st), Kompositioner, signerade och daterade -97, färglitografier, 37,5x28 cm

Fack 14

Håkan Welin litografier

Budhistorik (5 bud)
1378336
450
1378310
1378335
1378310
1378003

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.