Bord mahogny

257004

MATBORD, 1900-talets första hälft, fanerat i mahogny, skivan med rundade hörn, avsmalnande ben med dekorfält, 4 iläggsskivor varav ett med sarg (vardera 60 cm), höjd 74, 160x90 cm

Ytslitage

Rum 15

Bord mahogny

Budhistorik (1 bud)

1375128
2014-07-21 22:58:46

2014-07-24 kl 21:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.