Herrbetjänt

257003

HERRBETJÄNT, 1900-talets senare del, bemålad i ljusgrått, hylla med byxhängare, skohylla, höjd ca 106 cm

Slitage

Diverse, Fashion, Möbler

Rum 5

Herrbetjänt

Budhistorik (12 bud)
1377220
900
1377066
850
1377064
1376928
750
1376928
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.