Skänkskåp jugend

257002

SKÄNKSKÅP, 1900-talets början, jugend, ek, beslag av hamrad koppar, höjd ca 210, 136x53 cm

Ytskador, sprickor, nyckel finns (skåpdörrar går ej att låsa).

Rum 1

Skänkskåp jugend

Budhistorik (5 bud)
1376844
1376843
850
1376596
700
1370878
1367632

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.