Bord sekelskiftet 1900

257001

SATSBORD, 4 st, omkring 1900, fanerat i mahogny, svarvade ben, höjd 70-74, 40x28-54x32 cm

Slitage, ytskador

Rum 8

Bord sekelskiftet 1900

Budhistorik (12 bud)
1377254
750
1377140
700
1375605
650
1377139
600
1375605
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.